Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 "Малятко"

Навчальний процес

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ» І СПРЯМОВАНА НА РЕАЛІЗАЦІЮ ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ. ЗМІСТ НАВчАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ДОШКІЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ БАЗОВИМ КОМПОНЕНТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ.

Завдання на 2018-2019 начальний рік

1. Продовжувати роботу з формування економічної компетентності та економічних уявлень у дітей дошкільного віку.

2. Впроваджувати в роботу духовно-гуманістичні ідеї виховання сучасних дошкільників на основі педагогічних ідей В.О.Сухомлинського.

3.     Продовжувати створювати умови для збереження та зміцнення  здоров’я дітей шляхом активного застосування  всіх форм роботи з фізичного виховання, в дошкільному навчальному закладі та вдома.

4. Вивчення змісту інноваційних програм і педагогічних технологій з педагогічним колективом, засобами різноманітних форм роботи з дітьми.